skály

 

 

  

cesta

 

Platební karta ZDARMA.

 

Chceš vydělat peníze bez investic? Získej platební kartu Payoneer zdarma a vydělávej. Za každého nového zájemce o kartu, který se registruje přes Tvůj link do affiliate programu, získáš 25 USD. Objednej si tuto kartu Payoneer zdarma a to s možností dalšího trvalého výdělku. Kartou můžeš platit přes internet, v obchodě, má také internet banking a platí po celém světě. Karta dokáže také případně řešit problém, kdy nemůžeš mít účet (máš exekuce) a potřebuješ si někam posílat výdělky z internetu.

 

payoneer

Payoneer patří mezi nejlepší platební společnosti a již mnoho programů přechází na možnost vyplácení přes Payoneer kartu. Doporuč kartu známým a vydělej si 25 dolarů za každého doporučeného! A to nejlepší, také Tvůj známý si vydělá 25 dolarů. Pro připsání peněz na účet, je potřeba kartu používat a mít na ní alespoň 100 USD.

 

Objednávka a registrace zde:

http://share.payoneer-affiliates.com/a/clk/2KWRrK

Ale pozor. Pokud se však zaregistruješ přímo na oficiálních stránkách, pak možnost výdělku zaniká a naopak ještě zaplatíš za zřízení karty 29,95 USD. Výdělky jsou pouze v rámci affiliate programu.

 

Video - prezentace a návod:

https://www.youtube.com/watch?v=HNpYz39Xt0I
https://www.youtube.com/watch?v=MgxseOvQP-g
https://www.youtube.com/watch?v=3bZt1U9ZBeY&spfreload=10

 

 

Kontakt:  info@servis7.eu